Hakkımızda

Profesyonel kişilerin birleşmesiyle oluşmuş, Türkiye’ye yönelik sigortacılık prensibini tanıtmak, müşterilerimizi bilinçlendirmek ve en uygun fiyatlarla onlara yardımcı olmak birinci prensibimizdir. Manisa Merkez de Genel Müdürlüğümüzü sürdürdüğümüz 365 gün Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Bütün insanların sigorta sorununa çözüm için en uygun ortamda onları mütevazı bir biçimde işlerine yardımcı olmak ve onların hakkını savunmak için kurulmuştur. 2014 yılında faaliyete başlamış olan 365 gün Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sözünü, doğruluğunu tam benimsemiş müşterilerine, çalışanlarına ve sigortacılık alanında yenilikçi bir prensiple yoluna devam etmektedir.

Dürüstlük ve istikrar ana prensibimizdir. “Bir gün değil her gün sizinleyiz” sloganımızla müşterilerimizin yanındayız.

Vizyonumuz

“En iyi” olmaktan anladığımız; Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, çevresine duyarlı, kurumsal, sosyal sorumluluklarının bilincinde etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı, referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için temel ilkelerimiz; Şirketimiz, inovatif yapısı ile sigortacılık sektöründe birçok yeniliğe imza atmaya devam etmektedir. Bu yeniliklerden en önemlisi “Müşteri Odaklı Hizmet” organizasyonudur. Müşterilerimizin temel alındığı bu organizasyon yapısı da doğal olarak koşulsuz müşteri tatmini sağlayacak sorumluluklarla donatılmıştır.

“Operasyonel Mükemmellik” yaklaşımımız çerçevesinde müşterilerimize en kaliteyi ve hızlı hizmeti sunabilmek için entegre “Çoklu Kanal Yönetimi” inovatif bir model olarak benimsenmiştir.

Ülkemizin her noktasında teşkilatlanmış, kaliteli, yenilikçi, öncü ve en çok tercih edilen şirket olmaktır.

Misyonumuz

Sigortacılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, müşteri için en güvenilir ve en uygun şirket olarak bilinmek ve ülkemiz için katma değer yaratmak.

Daima en iyi olarak hizmet vermektir. Daima iyiden anladığımız sigortalılarımız, müşterilerimiz ve çalışanların memnuniyetini sağlamış onlar tarafından tercih edilen çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır. 365 gün sigorta olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.